Dom parterowy ( projekt )

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
3 150 000 PLN, Pow. 230 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
230 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Milanówek
Rok budowy:
2024
Liczba kondygnacji:
0
Numer oferty:
GP874434
Powierzchnia działki:
1 700 m2
Cena za m2:
13695.65 PLN
DOM PARTEROWY NA PIĘKNEJ DZIAŁCE.

JEST TO OFERTA  WYKONANIA PROJEKTU DOMU NA ZLECENIE KLIENTA .


Dom parterowy, duża działka, DRZEWA, ładne osiedle

ogrzewanie - elektryczne, pompa ciepła, kolektor słoneczny

Jeżeli lubisz drzewa, cenisz sobie niezależność, chcesz mieszkać ekologicznie, jesteś świadoma/y kosztów eksploatacji, doceniasz zalety minimalizmu, wygody użytkowania, ale przeraża Cię obsługa i utrzymanie domu to jest to oferta, która może Cię zainteresować.

Wygodny, parterowy dom, zlokalizowany na dużej, ładnej, zalesionej, ustawnej działce położonej na skraju lasku sosnowego i brzozowego.

Niepowtarzalny klimat lasu, bliskość i zapach sosen, nowe ładne budynki o ciekawej architekturze w bezpośrednim sąsiedztwie, miłe, spokojne sąsiedztwo.

Dom wg projektu indywidualnego. Działka 1700m2 porośnięta 30-letnim lasem.

Działka skrajna, narożnik zamknięty (tylko brama i furtka są dostępne z drogi, reszta granic granic działki graniczy z ogrodami sąsiadów).

Dom został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać walory terenu, którymi bez wątpienia są drzewa, strony świata (ogród i salon z ekspozycją południowo-zachodnią) oraz kameralne umiejscowienie (sypialnie i salon z otwarciem na ogród i drzewa, niewidoczne z ulicy i sąsiednich działek).

Konstrukcja domu pozwala na dużą elastyczność podczas aranżacji pomieszczeń.

Dom jest w pełni adaptowalny w zakresie funkcji i pozwala w zasadzie na dowolną konfigurację pomieszczeń z uwzględnieniem zmian układzie okiennym, jeśli będzie niezbędny.

Duży, ładny podjazd wkomponowany w istniejący drzewostan daje wrażenie dojścia do domu leśną alejką.

Minimalistyczna architektura nawiązująca do tradycji modernistycznych wywołuje spektakularne wrażenie będące tłem dla drzew.

Oferta obejmuje:

- Działkę ze wszystkimi przyłączami (przyłącze wodociągowe, energetyczne, kanalizacyjne, opcjonalnie gazowe), przydomową ekologiczną oczyszczalnią ścieków.

- Budynek w standardzie do wykończenia (możliwe wykończenie pod klucz, indywidualny projekt aranżacji wnętrz, instalacji wraz z wykonaniem - cena ustalana indywidualnie na podstawie projektu wnętrz).

- Pełne ogrodzenie działki wraz z murowanym frontem, bramą wjazdową i furtką

- Pełne wykończenie chodników, podjazdów pod budynek, oświetlenie podjazdów od strony frontowej (opcjonalnie możliwość projektu ogrodu wraz z wykonaniem).

- instalację fotowoltaiczną (produkcja prądu z energii słonecznej) oraz instalację solarną (ogrzewanie wody z en. słonecznej).

- powietrzną pompę ciepła (opcjonalnie pompa z odwiertami lub wymiennikami)

- instalację rekuperacji (wentylacja mechaniczna domu, pozwalająca ograniczyć przenikanie smogu do wnętrza i obniżająca koszty ogrzewania i klimatyzowania)

- kompletną instalację hydrauliczną, centralnego ogrzewania, elektryczną, rekuperacji i hydrauliczną

- własną studnię głębinową wraz z filtrami jako niezależne źródło wody + zbiornik na wodę deszczową

Oferta bez haczyków. Klient po podpisaniu aktu dostaje w pełni gotowy, "działający" budynek o znikomych kosztach utrzymania (wysokiej jakości izolacje termiczne, pozyskiwanie i filtracja wody we własnym zakresie, pozyskiwanie energii elektrycznej we własnym zakresie z instalacji PV, ogrzewanie wody energią słoneczną, ograniczenie emisji ścieków poprzez filtrację).

Instalacje rekuperacji, fotowoltaiki, Solarna, grzewcza, monitoringu sterowane dostępem online z każdego miejsca na świecie, z dostępem do internetu. Całość możliwa do obsługi smartfonem z poziomu aplikacji.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zapraszam na oględziny.
Właściciel  wszystko pokaże i zaprezentuje  na przykładzie realizacji sąsiednich domów, które zaprojektował i zbudował.

Media - prąd, gaz, internet, telefon, woda, oczyszczalnia
Zabezpieczenia - system alarmowy, teren zamknięty, domofon / wideofon
Ogrodzenie - murowane, żywopłoty, metalowe, siatka
Dojazd - asfaltowy, utwardzony
ogrzewanie - elektryczne, pompa ciepła, kolektor słoneczny

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE

Nieprawidłowy adres E-mail