BEZ PROWIZJI ŚWIETNE DOMY W-WA MOKOTÓW AUGUSTÓWKA

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 198 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów
  • Rok budowy : 2020
  • Numer oferty : GP273399
  • Cena za m2 : 11363.64 PLN

0 % OD KUPUJĄCEGO !!

Oferujemy domy wolnostojące o pow. użytkowej ok 198 m2, na działce 501 m2 na zamkniętym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Całość otoczona zielenią, z dala od zgiełku, jednocześnie w sercu miasta, ludzi aktywnych nie tylko zawodowo. Kochasz tętniące życie kulturalne i towarzyskie, ze wszystkimi restauracjami, teatrami, kinami, infrastrukturą sportową i rekreacyjną, parkami i galeriami? Chcesz żyć w zgodzie z naturą , otaczać się zielenią, korzystać z ogrodu i wypoczywać w ciszy?

To miejsce jest stworzone właśnie dla Ciebie !

Położenie zapewnia doskonałą komunikację ze Śródmieściem, Mokotowem, Wilanowem oraz Pragą i Wawrem. Liczne drogi dojazdowe zapewniają sprawną komunikację.

Ideą projektu było zapewnienie mieszkańcom komfortu i ergonomii. Każdy metr kwadratowy powierzchni został przemyślany przez inwestora, aby dostarczyć przestrzeń najwyższej jakości. Garaż dwustanowiskowy, został połączony na jednej kondygnacji z parterem. Zapewniono znakomitą komunikację: wejście główne, kuchnia, jadalnia, salon, garaż. Do kuchni przylega spiżarnia. Zaprojektowano gabinet na parterze wyodrębniony od pozostałej części domu aby pozwolił na spokojną niezakłóconą pracę. Gabinet umożliwia realizację dwóch stanowisk pracy.

Parter - wysokość pomieszczeń 320 cm
W układzie 3 sypialni, każda sypialnia wyposażona jest w łazienkę i garderobę !!
Rzuty domu w załączeniu.

Edukacja.
Dom położony jest w zagłębiu najlepszych i najbardziej prestiżowych szkół i przedszkoli w Polsce. To w pobliżu osiedla zlokalizowane są międzynarodowe szkoły, szkoły prowadzące edukację w językach obcych, szkoła europejska, brytyjska, amerykańska, francuska, niemiecka, szkoła Montessori.
Niektóre ze szkół oferują transport dzieci do i ze szkoły.

W sąsiedztwie
osiedla jest bardzo dużo terenów zielonych i obszarów biologicznie czynnych - prawnie chronionych,

Oddanie do użytku III kw. 2020 r.


Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu oraz wykończeniu 
domu pod klucz !!

Gorąco polecam !