Warszawa

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
1 344 000 PLN, Pow. 128 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
128 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Warszawa Wawer Sadul
Rok budowy:
2024
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
GP212267
Powierzchnia działki:
240 m2
Cena za m2:
10 500 PLN
Na sprzedaż cztery kameralne segmenty w zabudowie bliźniaczej z oddzielnym wyjściem do ogródka i własnym wejściem, przy nieprzelotowej, wyłożonej kostką ulicy.
Doskonała lokalizacja, blisko centrum Warszawy, 15 min. samochodem, tyle samo SKM ze stacji Warszawa Wawer lub autobusem. Zieleń, cisza z jednoczesną pełną infrastrukturą w zasięgu pieszego spaceru.
Dookoła niska zabudowa, głównie jednorodzinna.

Nowoczesna budowa energooszczędna, z cegły Porotherm, ściany wewnętrzne nieakustyczny i zdrowy silikat, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe w całym domu, wyprowadzony przewód do ładowania samochodów elektrycznych oraz wyprowadzona instalacja do podłączenia fotowoltaiki.
Domy będą podłączone do prądu, wody i kanalizacji miejskiej, oddane nabywcom w stanie deweloperskim, z wydzielonym dla każdego domu oddzielnym ogródkiem o pow. 129 m, dwoma miejscami parkingowymi oraz śmietnikiem.
Z każdego ogródka wyjście na zewnątrz działki oraz do śmietnika, odpada problem z np. noszeniem skoszonej trawy przez dom. Powierzchnia użytkowa jednego domu 128 m2.
Na parterze wiatrołap, przedpokój, salon z rozsuwanym oknem i wyjściem na taras, połączony z widną kuchnią, przy schodach WC. W kuchni duże okno, z wyjściem na taras, co pozwala na przyjemne przygotowywanie posiłków i łatwe podanie do ogródka.
Na piętrze dwie duże sypialnie, przedpokój, łazienka.
Poddasze to dwie duże sypialnie, przedpokój, łazienka, kotłownia.
Cały dom widny, duże okna trzyszybowe, na użytkowym poddaszu lukarny i okna dachowe, na piętrze również duże okna i oszklone barierki ze stali kwasoodpornej, pokrytej proszkowo. Dach i lukarny w blasze na rąbek, bardzo dobrze ocieplone. Całość nadaje wygląd rezydencji. Termin oddania październik 2024. Obecnie budynki są w stanie surowym zamkniętym. 
W okolicy Szkoła Podstawowa im. B. Czecha, 5 min piechotą, z placem zabaw, boiskami do piłki nożnej, koszykówki, salami gimnastycznymi, halą pneumatyczną na boisko w okresie zimowym. Przedszkole w promieniu kilkuset metrów. 
Przystanek autobusowy 5min piechotą, cukiernia, lodziarnia, sushi 5min piechotą, pizza 10min piechotą, apteka 15min piechotą.
W pobliżu miejsce spacerów wzdłuż Kanału Wawerskiego. Niedaleko Przychodnie zdrowia .
Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, Instytut Kardiologii w Aninie. Wokół liczne ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne, rzeka Świder, lasy.

W budynkach prowadzone są obecnie prace związane z hydrauliką i elektryką, czyli na tym etapie jakiekolwiek zmiany będą dużo tańsze niż po oddaniu gotowych budynków, czyli z gotową podłogówką czy też tynkami, dlatego zachęcam zainteresowane osoby do kontaktu.

Materiał budynku - cegła
Okna - plastikowe
Liczba pięter - 2 piętra
Dach - skośny
Pokrycie dachu - blacha
Poddasze - użytkowe
Media - prąd, kanalizacja, woda
Zabezpieczenia - teren zamknięty
Ogrodzenie - metalowe
Dojazd - asfaltowy, utwardzony
Ogrzewanie - pompa ciepła

Nieprawidłowy adres E-mail