Warszawa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
4 990 000 PLN, Pow. 330 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
330 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Warszawa Wawer
Rok budowy:
2014
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
GP455882
Powierzchnia działki:
1 440 m2
Cena za m2:
15121.21 PLN
Ogrzewanie - kominkowe, gazowe, kolektor słoneczny
Certyfikat energetyczny - A+

Nowoczesna willa miejska z garażem wolnostojącym na 4 samochody o klasycznej elegancji z basenem. Prezentowana nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1440 m2 z zadbanym ogrodem, w skład której wchodzi dom o powierzchni 230m2, wolnostojący garaż o powierzchni 100 m2, basen o powierzchni 28 m2.

Nieruchomość charakteryzuje się doskonale zaplanowaną przestrzenią, świetną funkcjonalnością oraz przede wszystkim wysokim standardem wykończenia. Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałej okolicy Dzielnicy Wawer. Nieruchomość wraz z ogrodem została zaprojektowana na indywidualne zlecenie przez znaną pracownię architektoniczną, dzięki czemu bryła budynku oraz wolonostojącego garażu optymalnie wykorzystuje przestrzeń działki. Budynki zostały wykonane wg najnowszych technologii, z zastosowaniem elementów domu pasywnego, co sprawia że dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, w konsekwencji niedrogi w utrzymaniu. Wewnątrz budynku zastosowano również szereg nieszablonowych rozwiązań dzięki którym znalazło się miejsce min. na domowe SPA wraz z sauną czy też salkę gimnastyczną. Instalacje zastosowane w nieruchomości zaspokajające najbardziej wysublimowane potrzeby min. instalacja fotowoltaiczna zaspokajająca w 100 % roczne zapotrzebowanie nieruchomości na energię elektryczną, w tym niezależna instalacja dedykowana do ładowarki samochodu elektrycznego, klimatyzację, nowoczesny system alarmowy z monitoringiem czy też funkcje inteligentnego domu. Ogrzewanie domu zasilane przez piec gazowy wspomagany przez instalację solarną. Wszystkie media miejskie.

Materiał budynku - cegła
Okna - plastikowe
Liczba pięter - 1 piętro
Dach - skośny
Pokrycie dachu - dachówka
Poddasze - nieużytkowe
Media - prąd, gaz, kanalizacja, woda
Zabezpieczenia - system alarmowy, drzwi / okna antywłamaniowe, teren zamknięty, domofon / wideofon, monitoring / ochrona, rolety antywłamaniowe
Ogrodzenie - murowane, żywopłoty, siatka
Informacje dodatkowe - klimatyzacja, basen
Nieprawidłowy adres E-mail