SŁONECZNE CICHE MIESZKANIA GDYNIA - LESZCZYNKI

Mieszkanie na sprzedaż
727 865 PLN, Pow. 67,53 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
67,53 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdynia Babie Doły , Morska
Rok budowy:
2023
Piętro:
11 na 11
Numer oferty:
GP475464
Cena za m2:
10778.40 PLN
Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni, a także lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To jedno z takich miejsc, o których mówi się, że stąd jest naprawdę wszędzie blisko. I rzeczywiście, lokalizacja ma ogromny potencjał, ponieważ znajduje się w obrębie głównych arterii miasta.

Dzięki nieregularnemu kształtowi budynku mieszkania będą rozjaśnione naturalnym światłem słonecznym. Okna są duże z trzyszybową stolarką okienną, która izoluje hałas i zapewnia spokój we własnym mieszkaniu. Co ważne, wszystkie mieszkania mają obszerne balkony lub loggie, a te na parterze ogródki.

Tu jest wszystko, by żyło się wygodnie. Do szkoły podstawowej jest 5 minut spaceru, a na SKM-kę 3-4 minuty rowerem. Do obwodnicy autem dojeżdżamy w 3 minuty, ale do Estakady Kwiatkowskiego tylko w jedną! W najbliższym sąsiedztwie m.in.: poczta, bankomat, Lidl, Biedronka, przychodnia i apteka oraz inne sklepy. Komunikacja miejska - 3 minuty pieszo.

U NAS KUPUJESZ BEZ PROWIZJI !!!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Nieprawidłowy adres E-mail