ULUBIONY ADRES ! GDYNIA NOWA INWESTYCJA 54m2

Mieszkanie na sprzedaż
690 152 PLN, Pow. 53,70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdynia Mały Kack , Parkowa
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
GP137872
Cena za m2:
12851.99 PLN
Mały Kack to jeden z najbardziej poszukiwanych gdyńskich adresów. Skupia zainteresowanie osób wymagających, ceniących prestiż miejsca, zalety miasta i doskonałą komunikację. Komfort najbliższego otoczenia oraz bliskość natury.
Inwestycja jest jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych tej części miasta. Architektura oparta na gdyńskiej elegancji, wewnętrzna, prywatna przestrzeń, nowoczesne rozwiązania oraz przemyślana obecność zieleni. Wszystko to razem tworzy kameralną enklawę o niepowtarzalnej atmosferze, urodzie i temperamencie.

Blisko stąd do gdyńskiego Bulwaru Nadmorskiego, orłowskiej plaży i sopockiego mola - pereł natury, dla których turyści z całej Polski pokonują kilkaset kilometrów aby nacieszyć się nimi choćby przez kilka dni.

Zaledwie 7 minut autem lub kilkanaście minut rowerem wystarczy, by dotrzeć do centrum biznesowego Gdyni, czy też odpocząć na plaży w Redłowie. Dalsze podróże ułatwi pobliska stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, którą wygodnie dojedziemy do lotniska w Gdańsku i na malownicze Kaszuby.
Autobus 350 metrów, Przystanek kolejowy 850 metrów


Apartamenty to gwarancja stylu, wygody i swobody życia. Dwa trzypiętrowe budynki oferują zaledwie 58 unikalnych mieszkań. Wśród nich apartamenty o powierzchni nawet 123 m2, rzadko spotykane w ofercie deweloperów. O wyjątkowości oferty świadczy również ponadstandardowa wysokość mieszkań parterowych wynosząca ponad 3 metry. Ich właściciele będą mogli odpoczywać w swoich przestronnych ogródkach do 230 m2.


U NAS KUPUJESZ BEZ PROWIZJI !!!
ZAPRASZAM DO KONTAKTU !

Nieprawidłowy adres E-mail