WOW !! APARTAMENTY W-WA MOKOTÓW 0 PCC 154m2

Mieszkanie na sprzedaż
2 742 256 PLN, Pow. 155,81 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
155,81 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Czerniaków , Białej Koniczyny
Rok budowy:
2020
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
GP149110
Cena za m2:
17 600 PLN
To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje luksusowego standardu życia, gdzie przestrzeń i natura idą w parze z bliskością i wygodną komunikacją z centrum Warszawy.

Inwestycja powstała w prestiżowej części Mokotowa, łącząc wszelkie zalety jakie niesie ze sobą serce europejskiej metropolii, z kameralną atmosferą inspirującą do spacerów i odpoczynku wsród zieleni.

Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczym zakątku, sąsiadującym z ul. Pory oraz znajdującą się opodal aleją Generała Sikorskiego.
W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola czy galerie handlowe, a dogodne położenie zapewnia wygodną komunikację z centrum Warszawy

Elegancja połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i szlachetnymi detalami dekoracyjnymi sprawia, że nowe apartamenty w Warszawie prezentują się efektownie i stylowo. Ta wyjątkowa inwestycja na Mokotowie to apartamenty o metrażach od 94 do 154 m kw. Duże i przestronne mieszkania wzbogacone o przestronne tarasy i loggia są idealnym miejscem do zamieszkania dla całej rodziny czy osób ceniących sobie znaczną przestrzeń.

Obiekt został wyposażony w nowoczesne cichobieżne windy oraz ponadstandardowe miejsca parkingowe dla właścicieli i ich gości. Apartamenty wyposażono również w nowoczesne systemy rekuperacji i oczyszczania (Smog Free) zapewniające świeże powietrze i optymalną temperaturę.

TERMIN ODDANIA 2 KWARTAŁ 2020

KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU ORAZ
WYSZYKOWANIU APARTAMENTU POD KLUCZ.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU.
Nieprawidłowy adres E-mail