Apartament z windą do Metra!

Mieszkanie na sprzedaż
1 117 000 PLN, Pow. 78,72 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
78,72 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Służew , Sonaty
Rok budowy:
2021
Piętro:
10 na 10
Numer oferty:
GP200107
Cena za m2:
14189.53 PLN
„Sonata nad Dolinką” to nietuzinkowa inwestycja realizowana przez jedną z najlepszych spółdzielni mieszkaniowych w Warszawie, idealna dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań i wyjątkowej lokalizacji.
Wyjątkowość tego projektu polega na tym, że budynek zlokalizowany jest w otoczeniu Parku Dolina Służewska a unikatowości dopełnia fakt, że z budynku zjedziesz windą bezpośrednio do wejścia na stację metra SŁUŻEW. Ponadto Służew nad Dolinką, to jedna z najlepszych części Mokotowa. Jest świetnie skomunikowana, cała zatopiona w zieleni i oferująca wiele udogodnień niezbędnych w codziennym życiu.
W najbliższym otoczeniu Inwestycji są przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum. W kilka minut dojdziemy do centrum handlowego. Tuż za rogiem znajdują się osiedlowe sklepy, punkty usługowe, bazary ze świeżą żywnością, apteki, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.
Jest też świetlica dla dzieci od 7 do 16 lat, oferująca nieodpłatne zajęcia edukacyjne i wychowawcze.
To także wymarzone miejsce dla miłośników sportu i rekreacji.
Oferowane mieszkanie to raczej unikalny na skalę całej inwestycji komfortowy i funkcjonalny apartament na najwyższym piętrze budynku. Dwie loggie będące częścią tego mieszkania dopełniają jego unikalny charakter. To oferta idealna dla aktywnej rodziny, dla której wyjątkowość, bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność są najważniejsze
Co ważne, są 2 miejsca postojowe (nieobowiązkowe, dodatkowo płatne każde po 39 000zł)
Jest również komórka lokatorska, niezbędna do funkcjonowania (dodatkowo płatna 17000zł)

Ofertę sprzedajemy na zasadzie cesji praw do umowy deweloperskiej, gwarantujemy pełną opiekę i wsparcie doradcy z dużym doświadczeniem, dzięki temu bezpiecznie i komfortowo przeprowadzimy Cię przez cały proces transakcji.
Wszelkie wizualizacje są tylko propozycją aranżacji wnętrza (możliwa pomoc architekta wnętrz). Dodatkowe szczegóły dostępne u opiekuna oferty.

Oddanie inwestycji III kwartał 2021r

Ta oferta jest wyjątkowa, jeżeli szukasz nietuzinkowego miejsca do życia a rodzina stanowi dla Ciebie najwyższą wartość koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację!
Nieprawidłowy adres E-mail