Warszawa, Sonaty

Mieszkanie na sprzedaż
1 227 000 PLN, Pow. 87,16 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
87,16 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Służew , Sonaty
Rok budowy:
2021
Piętro:
10 na 10
Numer oferty:
GP472384
Cena za m2:
14077.56 PLN
Inwestycja przy Sonaty to wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje nietuzinkowych rozwiązań. To co między innymi wyróżnia tę inwestycję spośród innych to fakt, że z budynku, w którym możesz zamieszkać, zjedziesz WINDĄ BEZPOŚREDNIO DO METRA!
Jeśli więc szukasz doskonale skomunikowanego miejsca dla swojej rodziny, mieszkania, które pozwoli na wygodne i bezpieczne funkcjonowanie każdego dnia, to ta oferta nie powinna umknąć Twojej uwadze.
Ten lokal to trzypokojowy, przestronny apartament z dużą loggią, który z łatwością można przerobić na wygodne 4 pokoje, przez co nieznacznym nakładem można zwiększyć jego funkcjonalność. Są w nim ponadto dwie łazienki i hol z miejscem na pojemną szafę zwiększające jeszcze bardziej komfort funkcjonowania w tej przestrzeni.
Warto dodać, że wysoka kondygnacja dostarcza dużo przestrzeni za oknami, sprawia również, że mieszkanie ma bardziej intymny charakter, a także znacząco ogranicza ilość hałasu jaka może dobiegać z przestrzeni publicznej. 
Do mieszkania przypisane są 2 miejsca postojowe w hali garażowej, (dodatkowo płatne, każde po 39 000zł)
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska, niezbędna w wygodnym funkcjonowaniu (płatna dodatkowo 17000zł)

Lokalizacja
Służew nad Dolinką, oprócz doskonałej komunikacji, zieleni i ciszy oferuje także wiele udogodnień niezbędnych w codziennym życiu.
Nieopodal są przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum. W kilka minut dojdziemy do centrum handlowego. Tuż za rogiem znajdują się osiedlowe sklepy, punkty usługowe, bazary ze świeżą żywnością, apteki, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.
Jest też świetlica dla dzieci od 7 do 16 lat, oferująca nieodpłatne zajęcia edukacyjne i wychowawcze.
To także wymarzone miejsce dla miłośników sportu i rekreacji. Dolina Służewiecka z liczną siecią ścieżek rowerowych, doskonałymi warunkami do joggingu i spacerów, to idealne miejsce czynnego wypoczynku.

Ofertę sprzedajemy na zasadzie cesji praw do umowy deweloperskiej, gwarantujemy pełną opiekę i wsparcie doradcy z dużym doświadczeniem, dzięki temu bezpiecznie i komfortowo przeprowadzimy Cię przez cały proces transakcyjny.
Wszelkie wizualizacje są tylko propozycją aranżacji wnętrza (przy projekcie i wykończeniu możliwa pomoc architekta w konkurencyjnej cenie). Wszelkie szczegóły dostępne u opiekuna oferty.
Zapraszam do kontaktu!


Nieprawidłowy adres E-mail