NOWE 67m2 METRO W-WA URSYNÓW ZAPRASZAM

Mieszkanie na sprzedaż
987 000 PLN, Pow. 66,74 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,74 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Służew , Sonaty
Rok budowy:
2021
Piętro:
6 na 10
Numer oferty:
GP652161
Cena za m2:
14788.73 PLN
Mieszkanie z windą do metra. INWESTYCJA W TRAKCIE ODBIORU !!

To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje niestandardowych rozwiązań.
Otóż z budynku, w którym możesz zamieszkać, zjedziesz WINDĄ BEZPOŚREDNIO DO METRA!
Mieszkanie ma bardzo praktyczny rozkład. To trzypokojowy, dwustronny lokal z przestronną loggią, który z łatwością można przerobić na wygodne 4 pokoje, idealny dla rodziny. Są w nim dwie wygodne łazienki i hol z miejscem na pojemną szafę. 

Lokalizacja:
Służew nad Dolinką, oprócz doskonałej komunikacji, zieleni i ciszy oferuje także wiele udogodnień niezbędnych w codziennym życiu.
Nieopodal są przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum. W kilka minut dojdziemy do centrum handlowego. Tuż za rogiem znajdują się osiedlowe sklepy, punkty usługowe, bazary ze świeżą żywnością, apteki, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.
Jest też świetlica dla dzieci od 7 do 16 lat, oferująca nieodpłatne zajęcia edukacyjne i wychowawcze.
To także wymarzone miejsce dla miłośników sportu i rekreacji. Dolina Służewska, z liczną siecią ścieżek rowerowych i doskonałymi warunkami do joggingu i spacerów, to idealne miejsce czynnego wypoczynku.

Oddanie inwestycji III kwartał 2021r

Ofertę sprzedajemy na zasadzie cesji praw do umowy deweloperskiej, gwarantujemy pełną opiekę i wsparcie doradcy z dużym doświadczeniem, dzięki temu bezpiecznie i komfortowo przeprowadzimy Cię przez cały proces transakcyjny.
Wszelkie wizualizacje są tylko propozycją aranżacji wnętrza (możliwa pomoc architekta w promocyjnej cenie). Wszelkie szczegóły dostępne u opiekuna oferty.


Zapraszam do kontaktu!


Nieprawidłowy adres E-mail