NOWY LUKSUSOWY PENTHOUSE W-WA MOKOTÓW

Mieszkanie na sprzedaż
4 498 000 PLN, Pow. 157,24 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
157,24 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Władysława Orkana
Rok budowy:
2024
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
GP670837
Cena za m2:
28605.95 PLN
NOWA DEFINICJA LUKSUSU
Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta. Pozwól sobie na luksus posiadania wyjątkowego miejsca w architektonicznym sercu Warszawy, który staje się integralną częścią nowoczesnego stylu życia.


W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJE SIĘ 15 APARTAMENTÓW.
Do wyboru przygotowaliśmy najbardziej pożądane układy - od dwupokojowych kameralnych azylów (50 mkw) po przestronne pięciopokojowe penthousy o metrażach do 150 mkw. Ponadstandardowej wysokości lokale do 300 cm zapewnią poczucie przestrzeni i komfortu.

APARTAMENTY POWSTAJĄ W SERCU MOKOTOWA - PRESTIŻOWEJ DZIELNICY WARSZAWY. DZIELNICA TA UWAŻANA JEST ZA PRZYJAZNĄ I BEZPIECZNĄ, CO OCZYWIŚCIE WPŁYWA NA JEJ POPULARNOŚĆ.
Bliskość linii autobusowych, tramwajowych, linii metra zapewni szybką i wygodną komunikację z centrum stolicy. W niedalekiej odległości znajduje się nowoczesne centrum handlowe Galeria Mokotów pełne sklepów w szerokim asortymencie. Bliskość lasów miejskich, parków i rezerwatów sprawia, że Apartamenty Orkana to wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta.

NASZE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE ZAPEWNIĄ MIESZKAŃCOM KOMFORT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Z MYŚLĄ O WYGODZIE MIESZKAŃCÓW I W TROSCE O ŚRODOWISKO WYPOSAŻYMY INWESTYCJĘ W NOWOCZESNE TECHNOLOGIE.
Komfort termiczny zapewnią urządzenia przewidziane w standardzie apartamentów: pompy ciepła i klimatyzacja zainstalowana w ramach bilansu energetycznego. Do każdego mieszkania w inwestycji zaplanowano balkon lub taras, a przy lokalach na parterze znajdą się duże ogródki.

OTOCZENIE
Otoczenie Apartamentów Orkana łączy przyjemność bliskości natury z wygodą miejskiego życia, umożliwiając dostęp do parków, ekskluzywnych centrów handlowych, renomowanych restauracji i dogodnych połączeń komunikacyjnych:
-tramwaj 10 min pieszo,
-Park Arkadia 10 min pieszo,
-Galeria Westfield Mokotów 10 min samochodem
-Lotnisko Chopina 20 min samochodem

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM DO KONTAKTU.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ANI PCC !!


Nieprawidłowy adres E-mail