Nowe osiedle . Wawer

Mieszkanie na sprzedaż
720 000 PLN, Pow. 75 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
75 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Wawer Nadwiśle
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
GP257140
Cena za m2:
9 600 PLN
NOWE OSIEDLE  CIEKAWA ARCHITEKTURA

Osiedle  to inwestycja, która powstaje w zacisznej części Wawra.
To co wyróżnia projekt na tle nowo powstających inwestycji to jego klasyczna, ponadczasowa forma.
Dwupoziomowe budynki z dużą ilością zieleni wokół, zapewnią domową i kameralną atmosferę. Osiedle tak jak wcześniejsze zrealizowane inwestycje wykonane będzie z najwyższej jakości materiałów.

Apartamenty charakteryzować się będą funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który dodatkowo będzie można łatwo zmodyfikować w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

W tym przypadku jest możliwość 3 lub 6 pokoi.


Do lokali na parterach przynależeć będą ogrody 90 m2, a lokale na piętrach będą miały do dyspozycji poddasza.
W tym przypadku 109 m2  ogrodu.


Lokal znajdujący się na piętrze składa się z przestronnego pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, dwóch ustawnych sypialni, łazienki, widnej garderoby, balkonu oraz możliwej do aranżacji dodatkowej około 90 metrowej powierzchni poddasza.

JEST JESZCZE MOŻLIWOŚĆ IGERENCJI W ROZKŁAD LOKALU.

Niekwestionowanym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Spokojna okolica o niskiej zabudowie, położona z dala od zgiełku, w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, przy jednoczesnym bardzo dobrym połączeniu komunikacji miejskiej oraz z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową wpływa na wysoką jakość życia jego przyszłych mieszkańców.


 

Wawer jest dzielnicą Warszawy położoną w południowo-wschodniej części miasta na prawym brzegu Wisły, a znaczną jej cześć, stanowią tereny zielone. Jest największą pod względem powierzchni dzielnicą Warszawy i drugą od końca (po Wilanowie) pod względem wielkości zaludnienia, co czyni ją wyjątkowo kameralną.

Dzielnicę charakteryzuje niska zabudowa głównie willowa, brak dużych blokowisk i skupisk osiedli. Dodatkowym jest obwodnica południowa, która zwiększa możliwości komunikacyjne..

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE

 


Nieprawidłowy adres E-mail