Powiew świeżości na warszawskich Włochach!

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 59,02 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Włochy , 1 Sierpnia
  • Rok budowy : 2021
  • Piętro: 6 na 8
  • Numer oferty : GP851465
  • Cena za m2 : 12707.54 PLN

Cesja do umowy deweloperskiej w systemie płatności 20/80

Jeżeli poszukujecie atrakcyjnego mieszkania o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, w świetnie zlokalizowanym budynku o nowoczesnej architekturze, ta oferta jest doskonałą alternatywą.
Jeśli ważna jest dla Was cisza i spokój, lokalizacja blisko centrum, a jednocześnie brak śródmiejskiego zgiełku, tym bardziej zwróćcie uwagę na tę propozycję.

Wchodząc do lokalu i wygodnego hallu, po prawej stronie widzimy łazienkę, za nią dalej ustawną, w kształcie kwadratu sypialnię. Po przeciwnej stronie jest druga sypialnia z wyjściem na wspólny z salonem, przestronny balkon. Przy sypialni, wygodne wc. Salon z jasnym aneksem kuchennym i południowo-wschodnią ekspozycją dużych panoramicznych okien, pozwala przez część dnia cieszyć się jasnym wnętrzem.
Jeżeli jednak zależy komuś na rozwiązaniu polegającym na zamkniętej kuchni, to dzięki pomysłowemu rozmieszczeniu aneksu z oknem, w prosty sposób można wydzielić te pomieszczenie z salonu.

Miejsce postojowe w hali garażowej jest dodatkowo płatne 36 000zł

Termin zakończenia inwestycji II kwartał 2021

UWAGA! Zdjęcia przedstawiają wizualizację.

Lokalizacja:
Bardzo dobra komunikacja miejska, dojazd do Śródmieścia nie powinien zająć więcej niż 15-20 min (5 min przystanek autobusowy, 10 min tramwaj). Warto również zaznaczyć, że inwestycja znajduje się w niewielkiej odległości od wjazdu na autostradę S2 (węzeł Warszawa Południe) oraz S8.
Nieopodal 4 przedszkola, 2 szkoły publiczne, szkoły prywatne oraz żłobki. sklepy osiedlowe, ale również Blue City czy Atrium Reduta.
Pobliskie parki, wraz z odnowionym parkiem Malickiego na czele oraz sąsiadującym z inwestycją skwerem im. Marka Kotańskiego (3 minuty od inwestycji), czy popularną zarówno zimą, jak i latem - Górką Szczęśliwicką, zachęcają do częstej rekreacji i aktywności.

Oferta idealna dla osób poszukujących bezpiecznego, funkcjonalnego i wygodnego miejsca do życia, dającego przy okazji możliwość zaprojektowania i aranżacji wnętrza wg własnego uznania.