SWIETNE 80m2 NA WOLI WARSZAWA PIĘKNY WIDOK

Mieszkanie na sprzedaż
850 000 PLN, Pow. 80 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Ogrodowa
Piętro:
1 na 12
Numer oferty:
GP585922
Cena za m2:
10 625 PLN
ŚWIETNA OKAZJA POD INWESTYCJĘ!

80 m2 3 Pokoje 11 piętro z windą

Informacje ogólne:

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wola na 11 piętrze (12 kondygnacja, w budynku znajduje się winda) z widokiem na biznesowe centrum miasta.

Informacje o mieszkaniu:

Mieszkanie składa się z 3 sypialni, oddzielnej kuchni z jadalnią, łazienki, garderoby i przedpokoju. Obecnie mieszkanie jest w standardzie deweloperskim ("shell&core") do własnej aranżacji. Pokazane zdjęcia wnętrz mają charakter poglądowy (przedstawiają poprzednią aranżację).

Mieszkanie stanowi odrębną własność i posiada własną księgę wieczystą oraz pełną dokumentację. Brak jakichkolwiek obciążeń na tytule. Ciepła woda pochodzi z kanalizacji miejskiej, lokal jest olicznikowany.

Informacje o budynku:

W budynku znajdują się windy. Budynek posiada instalacje wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową, centralnego ogrzewania oraz domofon. Budynek zarządzany jest przez profesjonalną firmę, która dba o jego bieżącą konserwację. Miesięczne opłaty i zaliczki na media wynoszą około: 770 zł.

Informacje o otoczeniu wokół budynku:

Mieszkanie znajduje się w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic biznesowych w Warszawie. W sąsiedztwie budynku znajduje się wiele nowoczesnych biurowców z siedzibami polskich i międzynarodowych firm.

Okolica jest dobrze skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Bezpośrednio w okolicy budynku znajdują się linie autobusowe i tramwajowe. Najbliższa stacja metra - 0,9 km, Dworzec Centralny - 1 km, Stare Miasto - 2 km, Lotnisko im. F. Chopina - 10 km. Linie autobusowe i tramwajowe są skomunikowane z lotniskiem. Wokół budynku znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe.

Świetna okazja dla osób i firm poszukujących miejsca w samym centrum miasta.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Nieprawidłowy adres E-mail