KAMERALNE CICHE OSIEDLE DOMÓW W-WA BIAŁOŁĘKA

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
1345732.23 PLN, Pow. 150,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
150,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Brzeziny , Owoców Leśnych
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
GP786367
Cena za m2:
8959.60 PLN
Inwestycja to 8 unikatowych lokali, w kameralnej zabudowie ukrytej pośród zieleni, ostatnim numerem porządkowym ulicy, wysuniętym aż do Kanału Bródnowskiego.

Miejsce, które łączy rytm przyrody i przyjazne sąsiedztwo okolic tak bardzo cenionych przez mieszkańców rejonów Zielonej Białołęki. To właśnie tu warszawski deweloper, zlokalizował - jedyną w swoim rodzaju enklawę komfortu dla rodzin.

Jest to przestrzeń powstała z potrzeby dążenia do dobrego życia jej mieszkańców, którą dedykujemy miłośnikom wszystkich atutów dzielnicy Białołęka. W zasięgu ręki znajdziecie Państwo bogatą infrastrukturę miasta, liczne ścieżki rowerowe, zieleń i prestiżowe sąsiedztwo. Kameralna architektura osiedla w połączeniu z ogródkami do 380 m² oraz dużymi tarasami z pergolami, zapewnia idealne warunki dla wypoczynku blisko serca stolicy.

Osiedle jest zamknięte. Do mieszkań przynależą garaże, miejsca postojowe naziemne, oraz poddasza do 57 m², o wysokości - 1,4 m - 3,39 m.

Przyszli mieszkańcy inwestycji mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny.

Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji  w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Termin oddania Q1 2023

U NAS KUPUJESZ BEZ PROWIZJI !!
ZAPRASZAM DO KONTAKTU
Nieprawidłowy adres E-mail