BLIŻNIAK NA DOLNYM MOKOTOWIE WYSOKI STANDARD

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 187 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów Augustówka
  • Numer oferty : GP661196
  • Powierzchnia działki : 500 m2
  • Cena za m2 : 12032.09 PLN

.BLIŻNIAK LUX

Osiedle zlokalizowane jest na Augustówce, w dzielnicy Mokotów.
Położenie zapewnia doskonałą komunikację ze Śródmieściem, Mokotowem, Wilanowem oraz Pragą i Wawrem. Liczne drogi dojazdowe zapewniają sprawną komunikację.
Garaż dwustanowiskowy, został połączony na jednej kondygnacji z parterem. Zapewniono znakomitą komunikację: wejście główne, kuchnia, jadalnia, salon, garaż. Do kuchni przylega spiżarnia. Zaprojektowano gabinet na parterze wyodrębniony od pozostałej części domu aby pozwolił na spokojną niezakłóconą pracę. Gabinet umożliwia realizację dwóch stanowisk pracy.
Parter ma wysokość pomieszczeń 3,2m.
Na piętrze szczególną uwagę poświęcono sypialni głównej, wyposażonej w łazienkę, dużą garderobę i wyjście na taras. W układzie 3 sypialni, każda sypialnia wyposażona jest w łazienkę i garderobę.

Dom został wykonany z materiałów najwyższej jakości .Równie dobrych materiałów użyto do wykończenia wnętrz, które zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością.

Domy zrealizowano z materiałów ekologicznych i efektywnych energetycznie ze szczególną troską o izolację akustyczną. Samo położenie domów w odległości 60m. od ulicy gwarantuje niezakłóconą ciszę i spokój oraz relaks na świeżym powietrzu bez towarzyszącego ruchu samochodowego albo nawet pieszego.

Domy położone są w dzielnicy Mokotów, 5 minut drogi od Śródmieścia. Doskonała lokalizacja, liczne drogi dojazdowe, bogata oferta komunikacji miejskiej, bliskość metra, liczne trasy autobusowe oraz drogi rowerowe przesądzają o atrakcyjności Mokotowa. Podkreślić trzeba bliskość metra linii M1, obwodnicy miejskiej i głównych tras przelotowych.

W sąsiedztwie osiedla jest bardzo dużo terenów zielonych i obszarów biologicznie czynnych - prawnie chronionych, takie jak: Warszawski Obszar Chronionego Krajobrazu, obszar Natura 2000 - park krajobrazowy, rzeka Wilanówka, jeziorko Czerniakowskie z plażą miejską i boiskami, rzeka Wisła z dzikimi plażami, park kulturowy Pałacu w Wilanowie, łacha Czerniakowska, X twierdza Czerniaków, łacha siekierkowska, staw Zawadowski, liczne ogródki działkowe i trasy rowerowe.

W okolicy jest wiele doskonałych miejsc do uprawnia sportu: pole golfowe na Vogla, stadnina koni, squash, badminton, korty tenisowe, boiska, baseny, orliki a nawet plaża przy jeziorku czerniakowskim, port przy Wiśle, miejsca do uprawiania sportów wodnych, cross fitu i centrum sportowe Anny Lewandowskiej, Sinnet club.

Dom położony jest w zagłębiu najlepszych i najbardziej prestiżowych szkół i przedszkoli w Polsce. To w pobliżu osiedla zlokalizowane są międzynarodowe szkoły, szkoły prowadzące edukację w językach obcych, szkoła europejska, brytyjska, amerykańska, francuska, niemiecka, szkoła Montessori. Niektóre ze szkół oferują transport dzieci do i ze szkoły.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE