Wyjątkowy apartament w Babka Tower-wysoki standard

Mieszkanie na wynajem
4 500 PLN, Pow. 55 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Aleja Jana Pawła II
Piętro:
22 na 25
Numer oferty:
GP712389
Cena za m2:
81.82 PLN
Wyjątkowy i stylowy Apartament w Babka Tower o wysokim standardzie wykończenia!

Nowoczesny, luksusowy apartament w 25 piętrowym prestiżowym wieżowcu Babka Tower w centrum miasta, z zacisznym patio rekreacyjnym dla mieszkańców, został zaaranżowany przez architekta i zachwyca niezwykłą panoramą Warszawy oraz eleganckim i funkcjonalnym urządzeniem w stylu Glamour.
Wyposażony w najwyższej klasy włoskie meble i sprzęt ADG/RTV, kuchnię NOLTE, oświetlenie sufitu regulowane pilotem oraz klimatyzację spełni najwyższe oczekiwania i standardy. Budynek posiada całodobową ochronę, portiernię, system kamer, garaż podziemny i pomieszczenie na rower. Bliskie sąsiedztwo z centrum handlowym Arkadia i Klif ze wszystkimi usługami, sklepami znanych marek, kinem oraz siłownią i super marketem, podnosi komfort życia.
Doskonała lokalizacja zapewnia też sprawną komunikację z każdą częścią Warszawy. Liczne trasy spacerowe i rowerowe oraz kryte baseny, fitness, Apteka, centrum medyczne Lux Med, stacja metra Dworzec Gdański, autobus/ tramwaj sprawiają, że jest to świetne miejsce do zamieszkania dla wymagających.
Luksus, najwyższa jakość wykończenia, nieszablonowość, najnowocześniejsze technologie to niewątpliwie atuty tego mieszkania. Piękny widok oraz ekskluzywna lokalizacja dopełniają całość.
W cenie 4500 zawarty jest czynsz. Dodatkowo naliczane są tylko opłaty za media.
Nieprawidłowy adres E-mail